Zwycięstwo z Pankami

W meczu na szczycie nasz zespół wygrał z KS Panki 4:1. Początek meczu nie zapowiadał wysokiej wygranej – goście po serii rzutów rożnych strzelili gola. Następnie przez 30 minut umiejętnie się bronili.  Na szczęście pod koniec pierwszej polowy zawodnik z Panek stracili koncentrację i udało nam się naprzód wyrównać a następnie strzelić bramkę na 2:1.

Drużyny stworzyły dobre widowisko, w którym zawodnicy walczyli o każdy centymetr boiska. Przełożyło się to również na kary indywidualne i oba zespoły niemal całą drugą połowę rozgrywały w osłabieniu. W jednej akcji z boiska zostali usunięci Łukasz Kmieć (ZNICZ KŁOBUCK) oraz Adrian Pasieka (KS PANKI).  Ostatecznie mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4:1.

NICZ KŁOBUCK – KS PANKI 4:1 (2:1)

BRAMKI: Juszczyk, Wolski, Łazowski, Jabłko – Hyra

Żółte kartki: Łazowski, Korczak – Pasieka A., Ogłaza, Pasieka A., Pasieka T.
Czerwone kartki: Kmieć (Bezpośrednia czerwona kartka) – Pasieka A. (Konsekwencja dwóch żółtych kartek)

ZNICZ Kłobuck: Stępień, Juszczyk, Jabłko (Obała), Łazowski, Bielecki (Gadomski), Skoczylas (Ciapa), Wojtyra, Korczak, Wolski, Kasprzyk, Kmieć
KS Panki: Sobolewski, Sośniak, Ogłaza, Załucki (Gawron), Hyra, Dobosz, Koza, Pasieka A., Kudła (Jędrzejczak), Wręczycki (Piechel), Pasieka T. (Korzewka)