Zwycięstwo naszych juniorów z wiceliderem I ligi wojewódzkiej!

Nasi juniorzy w ramach I ligi wojewódzkiej gościli aktualnego wicelidera – drużynę UKS Szopienice. Kłobucka młodzież wygrała to spotkanie 3:2.

Pierwsza połowa była dobra w wykonaniu podopiecznych trenera Andrzeja Rogaczewskiego. Na przerwę zawodnicy obu drużyn schodzili przy zasłużonym prowadzeniu Znicza 3:1 po dwóch zdobytych golach Wiktora Bińkowskiego i jednym Makarego Nicera. W drugiej odsłonie nasi juniorzy zaprezentowali się z nieco gorszej strony i zostali lekko zdominowani przez przeciwników. Na szczęście rywale zdołali strzelić jeszcze tylko jedną bramkę, dzięki czemu młodzież Znicza wygrała z UKS-em Szopienice 3:2 i kontynuuje serię zwycięstw. W tym sezonie kłobuccy juniorzy zagrali trzy mecze i wszystkie wygrali.

Skład: Paliwoda, Kurzacz, Kowalik, Kowalski, Malczewski, Krawczyński, Sosnowicz, Wojciechowski, Nicer, Grzyb, Bińkowski oraz Klecha, Nocoń, Lisek, Włodarczyk, Le Quang.

10 LKS ORZEŁ PAWONKÓW 6 0 0 0 6 2:40

W następnym meczu nasi juniorzy zetrą się na wyjeździe z przedostatnim w tabeli Górnikiem Jaworzno. Spotkanie rozpocznie się 12 października o godzinie 12:00.