Zmiany, zmiany… Czyli kogo jesienią nie zobaczymy w Zniczu?

Fot.: gazetaklobucka.pl

Przekształcenie kadry przed nowym sezonem jest nieuniknione. Zmiany dotyczą zarówno transferów do klubu, jak i z niego. Niestety, z kilkoma zawodnikami musieliśmy się pożegnać. Graczami, których nie zobaczymy w barwach naszego zespołu w nadchodzącym sezonie, są: Mariusz Pawelec, Krzysztof Łazowski, Jakub Juszczyk i Paweł Gala. 

Mariusz Pawelec postanowił zmienić klub. Od sezonu 2019/2020 znajdzie się w kadrze Liswarty Krzepice dobrze nam znanej z rozgrywek ligi okręgowej.

Jakub Juszczyk po odniesionej kontuzji w ostatnim meczu ubiegłego sezonu ,,zawiesił buty na kołku”, ale nie zrezygnował z poświęcania się futbolowi. Kuba stał się trenerem pierwszej drużyny Gromu Miedźno. Wraz z nim odszedł również Paweł Gala.

Krzysztof Łazowski po zerwaniu więzadeł krzyżowych i przebytej operacji poddał się rehabilitacji. Najwcześniej treningi będzie mógł wznowić w lutym przyszłego roku. Właśnie wtedy podejmie decyzję dotyczącą gry w kłobuckim zespole.

Fot.: slzpn.katowice.pl

Dziękujemy wyżej wymienionym zawodnikom za grę w ,,zielono-czerwonych” barwach i wywalczenie awansu do IV ligi. Życzymy powodzenia w dalszych przygodach z piłką zarówno na boiskach, jak i na ławkach trenerskich, oraz zdrowia, bo ono jest najważniejsze.

About Tomasz Nowakowski

Student filologii polskiej, pasjonat piłki nożnej, kibic Znicza Kłobuck.

View all posts by Tomasz Nowakowski →