Zapraszamy do wspierania MLKS-u Znicz Kłobuck!

Historia naszego klubu sięga roku 1946. Od tego czasu przez ponad 70 lat zajmujemy się popularyzacją sportu, a zwłaszcza piłki nożnej na terenie miasta i gminy Kłobuck.

Obecnie nasz klub posiada osiem drużyn piłkarskich, z których aż sześć to drużyny młodzieżowe. Nasze zielono-czerwone barwy reprezentuje aktualnie ponad 160 zawodników.

W tym sezonie drużyna naszych seniorów zalicza się do czołówki IV ligi śląskiej (3. miejsce). Z kolei zespoły młodzieżowe prowadzone przez zawodowych szkoleniowców oraz doświadczonych piłkarzy odnoszą liczne sukcesy w swoich rozgrywkach ligowych oraz uczestniczą w turniejach organizowanych na w całym woj. śląskim.

Staramy się cały czas rozwijać i inwestować w szkolenie młodzieży. Prowadzimy nabory przyszłych adeptów futbolu do grup młodzieżowych.

W związku z planami rozwoju klubu zwracamy się do wszystkich zainteresowanych – zarówno osób prywatnych, jak i firm – o wsparcie naszej codziennej działalności.

Wszystkich zainteresowanych wsparciem MLKS-u Znicz Kłobuck prosimy o kontakt z prezesem, Danielem Zalskim (na Facebooku), lub o kontakt w wiadomości prywatnej do naszej strony.

 

About Tomasz Nowakowski

Student filologii polskiej, pasjonat piłki nożnej, kibic Znicza Kłobuck.

View all posts by Tomasz Nowakowski →