Zapowiedź meczów młodszych drużyn

W najbliższych dniach odbędzie się sporo meczów z udziałem naszych młodszych drużyn. Oto ich krótka zapowiedź.

Naszych trampkarzy czeka Memoriał Basińskiego w Częstochowie, którego organizatorem jest akademia Rakowa Częstochowa. W trakcie turnieju podopieczni trenera Dominika Szczypióra będą mogli sprawdzić się na tle takich rywali jak: wspomniany już Raków, Radomszczańska Akademia Piłkarska, Sandecja Nowy Sącz i Delta Warszawa. Do rywalizacji dojdzie w najbliższą niedzielę, 25 sierpnia.

Dzień wcześniej młodzicy, nad którymi opiekę sprawuje również trener Dominik Szczypiór, zagrają pierwszy mecz w III lidze wojewódzkiej D2. Ich rywalem będzie Ajaks I Częstochowa. Spotkanie odbędzie się na boisku przeciwników o godzinie 10:00.

Z kolei 23 sierpnia o 17:00 nasze orliki zmierzą się w ramach 1. kolejki I ligi okręgowej E1 również z Ajaksem Częstochowa. Podopieczni trenera Tomasza Radosa rozegrają to spotkanie, podobnie jak młodzicy, w Częstochowie.

W najbliższy poniedziałek, 26 sierpnia, o godzinie 17:00 nasze żaki w 1. kolejce ligi ,,F1 ŻAK, CZĘSTOCHOWA” będą rywalizować z częstochowską Skrą. Trener Konrad Wilk wraz ze swoimi zawodnikami uda się na to spotkanie do Częstochowy.

 

About Tomasz Nowakowski

Student filologii polskiej, pasjonat piłki nożnej, kibic Znicza Kłobuck.

View all posts by Tomasz Nowakowski →