Wysokie zwycięstwo rezerw!

1 września nasze rezerwy podejmowały na boisku w Kłobucku drugi zespół Olimpii Truskolasy. Pojedynek, rozgrywany w ramach 2. kolejki B-Klasy, wygrali nasi piłkarze 4:0.

O godzinie 17:00 rozbrzmiał gwizdek arbitra, sygnalizujący rozpoczęcie spotkania. Spotkania, które, jak się okazało, było dość jednostronne. Od jego początku inicjatywę przejęli nasi zawodnicy, którzy próbowali przedostać się do pola karnego rywali. Już w 17. minucie przyniosło to efekt. Właśnie wtedy wynik spotkania otworzył Kamil Zych. Następnie, w 28., prowadzenie na 2:0 podwyższył zawodnik urodzony w 2004 roku, a wprowadzony do drużyny rezerw z naszej sekcji juniorów – Makary Nicer. Dwie minuty później Mateusz Adamus wykorzystał, spowodowane straconymi bramkami, podłamanie graczy Olimpii i z rzutu karnego strzelił gola na 3:0. Jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy wynik spotkania ustalił ustawiony na pozycji napastnika Rafał Staśkiewicz. W drugiej połowie nie padła już żadna bramka, choć były ku temu okazje. Zatem końcowy rezultat spotkania brzmi: 4:0 dla Znicza II Kłobuck.

W drugiej części gry na boisku pojawił się nasz wychowanek – Wiktor Bińkowski, który wraz z Makarym Nicerem podczas niedzielnego starcia tworzył duet zawodników urodzonych w 2004 roku.

W szeregach naszej drużyny wystąpili: Dariusz Sobolewski (br), Sławomir Zając, Tomasz Gadomski, Patryk Biernacki, Damian Werk, Kamil Zych, Kamil Koszczyk, Michał Stasiak, Mateusz Adamus, Rafał Staśkiewicz i Makary Nicer. Spotkanie, początkowo z poziomu ławki rezerwowych, oglądali: Wiktor Bińkowski, Mateusz Olszewski, Krzysztof Kuźnik, Artur Cykowski, Kacper Michalski i Bartosz Bogus.

Poniżej znajduje się aktualna tabela częstochowskiej B-Klasy grupy pierwszej oraz wszystkie wyniki pojedynków 2. kolejki tych rozgrywek.