Trampkarze wygrali z LKS-em Kamienicą Polską

3 września odbył się mecz 2. kolejki III ligi wojewódzkiej C1. Nasi piłkarze wygrali z LKS-em Kamienica Polska 4:2.

W 20. minucie wynik meczu otworzył Oskar Siwczyński, który strzelił gola na 1:0 dla Znicza. Piłkę dograł mu Alexander Górski. Kwadrans później po raz drugi obsłużył swojego kolegę z zespołu. Tym razem po jego podaniu piłkę w siatce umieścił Jakub Kulej. Ten sam zawodnik po rozpoczęciu drugiej połowy strzelił bramkę na 3:0. Gracze LKS-u zdołali zdobyć gola w 70. minucie. Chwilę potem Bartosz Idasz trafił na 4:1, a w 75. gospodarze ustalili wynik spotkania po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego na 4:2 dla Znicza.

Według trenera Dominika Szczypióra mecz kontrolowali nasi trampkarze. Młodzi piłkarze Znicza konstruowali ataki pozycyjne, dzięki którym stworzyli sobie wiele sytuacji bramkowych.

W kadrze trampkarzy na mecz z LKS-em znaleźli się: Daniel Kobyłkiewicz (br) – Hubert Kociszewski, Kacper Zmorek, Radosław Ordowski, Filip Tasarz (obrońcy) – Przemysław Werk, Bartosz Idasz, Nikodem Gosławski, Alexander Górski, Oskar Siwczyński (pomocnicy) – Kuba Ulatowski (atak). Rezerwowi: Kamil Ściebura, Kacper Kluba, Patryk Kotowicz, Jakub Kulej, Oliwier Dłubała, Mateusz Wiśniewski, Michał Wojnowski.