Terminarz i wyniki

Kolejka nr 1
2019-08-10/11:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 1:1
2019-08-10/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 1:3
2019-08-10/17:00 AKS MIKOŁÓW MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 0:2
2019-08-10/17:00 BKS SARMACJA BĘDZIN KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 0:0(WO 3:0)
2019-08-10/17:00 LKS POLONIA PORAJ LKS UNIA KOSZTOWY 1:1
2019-08-10/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM KP WARTA ZAWIERCIE 2:0
2019-08-10/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE RKS GRODZIEC 4:1
2019-08-11/16:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK KS RUCH RADZIONKÓW 1:0
Kolejka nr 2
2019-08-17/11:00 RKS GRODZIEC RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2:1
2019-08-17/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA GKS GWAREK ORNONTOWICE 2:1

(WO 0:3)

2019-08-17/17:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2:2
2019-08-17/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE MLKS ZNICZ KŁOBUCK 3:1
2019-08-17/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY TS SZOMBIERKI BYTOM 0:0
2019-08-17/17:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA LKS POLONIA PORAJ 3:0
2019-08-17/17:00 AKS MIKOŁÓW BKS SARMACJA BĘDZIN 0:0
2019-08-18/19:19 KS RUCH RADZIONKÓW LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 4:0
Kolejka nr 3
2019-08-24/11:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 4:1
2019-08-24/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE KP WARTA ZAWIERCIE 3:4
2019-08-24/17:00 BKS SARMACJA BĘDZIN MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2:0
2019-08-24/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 3:1
2019-08-24/17:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK LKS UNIA KOSZTOWY 1:4
2019-08-24/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE KS RUCH RADZIONKÓW 3:1
2019-08-24/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ RKS GRODZIEC 3:1
2019-08-25/17:00 LKS POLONIA PORAJ AKS MIKOŁÓW 0:2
Kolejka nr 4
2019-08-31/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2:1
2019-08-31/17:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE RKS GRODZIEC 1:0
2019-08-31/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2:1
2019-08-31/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE GKS GWAREK ORNONTOWICE 2:2
2019-08-31/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 5:1
2019-08-31/17:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA MLKS ZNICZ KŁOBUCK 1:0
2019-08-31/17:00 AKS MIKOŁÓW TS SZOMBIERKI BYTOM 1:1
2019-08-31/17:00 BKS SARMACJA BĘDZIN LKS POLONIA PORAJ 1:1
Kolejka nr 5
2019-09-07/11:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ KS RUCH RADZIONKÓW 1:3
2019-09-07/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 1:1
2019-09-07/16:00 LKS POLONIA PORAJ MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2:0
2019-09-07/16:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK AKS MIKOŁÓW 2:1
2019-09-07/16:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE LKS UNIA KOSZTOWY 2:2
2019-09-07/16:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. KP WARTA ZAWIERCIE 1:5
2019-09-07/16:00 RKS GRODZIEC KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 3:1
2019-09-08/11:00 TS SZOMBIERKI BYTOM BKS SARMACJA BĘDZIN 2:1
Kolejka nr 6
2019-09-14/16:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2:2
2019-09-14/16:00 KS RUCH RADZIONKÓW RKS GRODZIEC 2:2
2019-09-14/16:00 KP WARTA ZAWIERCIE LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2:3
2019-09-14/16:00 LKS UNIA KOSZTOWY RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 4:2
2019-09-14/16:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA GKS GWAREK ORNONTOWICE 1:0
2019-09-14/16:00 AKS MIKOŁÓW LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 3:0
2019-09-14/16:00 BKS SARMACJA BĘDZIN MLKS ZNICZ KŁOBUCK 1:1
2019-09-14/16:00 LKS POLONIA PORAJ TS SZOMBIERKI BYTOM 1:3
Kolejka nr 7
2019-09-21/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA KS RUCH RADZIONKÓW 0:2
2019-09-21/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE BKS SARMACJA BĘDZIN 0:7
2019-09-21/16:00 TS SZOMBIERKI BYTOM MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 3:1
2019-09-21/16:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK LKS POLONIA PORAJ 3:3
2019-09-21/16:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE AKS MIKOŁÓW 1:2
2019-09-21/16:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2:1
2019-09-21/16:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ LKS UNIA KOSZTOWY 1:3
2019-09-21/16:00 RKS GRODZIEC KP WARTA ZAWIERCIE 0:4
Kolejka nr 8
2019-09-28/16:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE KS RUCH RADZIONKÓW 2:1
2019-09-28/16:00 KP WARTA ZAWIERCIE KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2:1
2019-09-28/16:00 LKS UNIA KOSZTOWY RKS GRODZIEC 6:1
2019-09-28/16:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 1:4
2019-09-29/11:30 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA SA AKS MIKOŁÓW 0:1
2019-09-28/16:00 BKS SARMACJA BĘDZIN GKS GWAREK ORNONTOWICE 0:0
2019-09-28/16:00 LKS POLONIA PORAJ LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2:2
2019-09-29/16:00 TS SZOMBIERKI BYTOM MLKS ZNICZ KŁOBUCK 1:0
Kolejka nr 9
2019-10-05/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA LKS UNIA KOSZTOWY 1:0
2019-10-05/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE TS SZOMBIERKI BYTOM 2:5
2019-10-05/15:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 5:0
2019-10-05/15:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE LKS POLONIA PORAJ 4:0
2019-10-06/12:30 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2019-10-05/15:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ AKS MIKOŁÓW 0:0
2019-10-05/15:00 RKS GRODZIEC KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2:2
2019-10-05/15:00 KS RUCH RADZIONKÓW KP WARTA ZAWIERCIE 2:1
Kolejka nr 10
2019-10-12/15:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2019-10-12/15:00 LKS UNIA KOSZTOWY KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2019-10-12/15:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2019-10-12/15:00 AKS MIKOŁÓW RKS GRODZIEC -:-
2019-10-12/15:00 BKS SARMACJA BĘDZIN LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2019-10-12/15:00 LKS POLONIA PORAJ RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2019-10-12/15:00 TS SZOMBIERKI BYTOM GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2019-10-12/15:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
Kolejka nr 11
2019-10-19/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA AKS MIKOŁÓW -:-
2019-10-19/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2019-10-19/15:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2019-10-19/15:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2019-10-19/15:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ LKS POLONIA PORAJ -:-
2019-10-19/15:00 RKS GRODZIEC BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2019-10-19/15:00 KS RUCH RADZIONKÓW KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2019-10-19/15:00 KP WARTA ZAWIERCIE LKS UNIA KOSZTOWY -:-
Kolejka nr 12
2019-10-26/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2019-10-26/14:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2019-10-26/14:00 AKS MIKOŁÓW KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2019-10-26/14:00 BKS SARMACJA BĘDZIN KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2019-10-26/14:00 LKS POLONIA PORAJ RKS GRODZIEC -:-
2019-10-26/14:00 TS SZOMBIERKI BYTOM LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2019-10-26/14:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2019-10-27/14:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE LKS UNIA KOSZTOWY -:-
Kolejka nr 13
2019-11-02/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA LKS POLONIA PORAJ -:-
2019-11-02/14:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2019-11-02/14:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2019-11-02/14:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2019-11-02/14:00 RKS GRODZIEC TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2019-11-02/14:00 KS RUCH RADZIONKÓW BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2019-11-02/14:00 KP WARTA ZAWIERCIE AKS MIKOŁÓW -:-
2019-11-02/14:00 LKS UNIA KOSZTOWY KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
Kolejka nr 14
2019-11-09/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2019-11-09/14:00 AKS MIKOŁÓW LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2019-11-09/14:00 BKS SARMACJA BĘDZIN KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2019-11-09/14:00 LKS POLONIA PORAJ KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2019-11-09/14:00 TS SZOMBIERKI BYTOM KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2019-11-09/14:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK RKS GRODZIEC -:-
2019-11-09/14:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2019-11-10/14:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
Kolejka nr 15
2019-11-16/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2019-11-16/13:30 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2019-11-16/13:30 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2019-11-16/13:30 RKS GRODZIEC LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2019-11-16/13:30 KP WARTA ZAWIERCIE LKS POLONIA PORAJ -:-
2019-11-16/13:30 LKS UNIA KOSZTOWY BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2019-11-16/13:30 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA AKS MIKOŁÓW -:-
2019-11-16/19:19 KS RUCH RADZIONKÓW TS SZOMBIERKI BYTOM -:-