Spotkanie juniorów z burmistrzem Kłobucka [+FOTO]

W czwartek 8 sierpnia odbyło się spotkanie burmistrza Kłobucka, Jerzego Zakrzewskiego, oraz pani sekretarz, Sylwii Piątkowskiej, z juniorami Znicza Kłobuck. Nasi zawodnicy zostali przez gospodarza gminy wyróżnieni.

Głównym powodem wizyty burmistrza okazały się wyniki uzyskane przez juniorów w całym sezonie, a przede wszystkim zajęcie 4. miejsca w ogólnopolskim turnieju ,,Piłkarska kadra czeka”.

Spotkanie miało miejsce w budynku Centrum Usług Społecznych, czyli tam, gdzie mieściła się dawniej strzelnica. Nasi juniorzy zastali w nim delegację urzędu gminy Kłobuck na czele z panem burmistrzem. Zawodnicy wraz z trenerem, Andrzejem Rogaczewskim, i prezesem klubu, Danielem Zalskim, uroczyście otrzymali od pana Jerzego Zakrzewskiego gratulacje i podziękowania za promocję miasta i gminy na arenie ogólnopolskiej. Jak zaznaczył burmistrz, sport to nie tylko rekreacja, ale też nauka pokory i umiejętności godzenia się z porażkami. Tego w szczególności życzył młodym piłkarzom. Po przekazaniu symbolicznych prezentów w postaci piłek zawodnicy usiedli do stołu. Tam w przyjaznej atmosferze dzielili się swoimi planami na najbliższe dni wakacji. Niedługo potem zawodnicy pożegnali się z delegacją z gminy.

 

About Tomasz Nowakowski

Student filologii polskiej, pasjonat piłki nożnej, kibic Znicza Kłobuck.

View all posts by Tomasz Nowakowski →