Sparing ze Stradomem okraszony feralną kontuzją Makarego Nicera

1 lutego doszło do trzeciego meczu kontrolnego naszych zawodników. Starcie ze Stradomem Częstochowa zakończyło się jednak przedwcześnie z uwagi na poważną kontuzję Makarego Nicera.

Od początku mecz układał się po myśli naszych zawodników. Już w 6. minucie spotkania wynik otworzył Maciej Wolski. Niespełna 10 minut później podwyższył prowadzenie, ponownie wpisując się na listę strzelców. W 21. minucie było już 3:0 za sprawą Alana Jaworskiego. Do końca pierwszej połowy rezultat uległ zmianie jeszcze dwukrotnie. Tyle razy bowiem bramkarza rywali pokonał Kamil Wojtyra.

Druga część meczu nie została zakończona według regulaminowego wymiaru czasu, ponieważ w 55. minucie świeżo wprowadzony do gry Makary Nicer został brutalnie sfaulowany przez zawodnika Stradomia. Natychmiast wezwano karetkę pogotowia ratunkowego, która przetransportowała 15-latka do Szpitala Miejskiego w Częstochowie. Tamtejsi lekarze stwierdzili, że Makary doznał zwichnięcia w stawie skokowym i nadkostkowego spiralnego złamania strzałki prawej nogi.

Nie wypada nic innego, niż życzyć naszemu juniorowi bardzo dużo zdrowia!