Sekretarz Gminy Sylwia Piątkowska: współpraca Gminy Kłobuck ze Zniczem jest owocna

23 września na naszym stadionie odbył się III Turniej ,,Hip Hip Hurra – Zabawa Na Sto Dwa”. – Uwielbiam organizować takie imprezy – stwierdziła Pani Sylwia Piątkowska, twórczyni tego wydarzenia.

Pani Sylwia Piątkowska, sekretarz gminy, jest pomysłodawczynią tej odbywającej się co roku uroczystości. Nie powinien dziwić więc fakt, że odpowiada też za jej przygotowanie.

– Większość obowiązków związanych z organizacją turnieju spadła na mnie, ponieważ to był mój pomysł, by taki turniej stworzyć. Chciałam tym samym sprawić, by dzieci się zintegrowały, by uczcić ich święto – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Uświetniliśmy to wydarzenie poprzez sport.

Turniej nie mógłby się odbyć, gdyby nie współdziałali ze sobą – gmina i klub. Ceremonia odbyła się bowiem na stadionie, a udział w niej wzięli również trenerzy młodszych sekcji naszego klubu.

– Relacja na linii Znicz Kłobuck – Gmina Kłobuck jest na dobrym poziomie. Dowodem na to jest dzisiejsza Przedszkoliada. Widać tego efekty po uczestnikach turnieju, ich liczbie, która wzrasta z roku na rok. Dodatkowo, dzięki temu turniejowi, zasilamy szeregi najmłodszych drużyn Znicza.

Mimo że przygotowanie turnieju niesie ze sobą czasochłonną pracę, Pani Sylwia jest bardzo zadowolona.

– Widząc radość dzieci i ich rodziców, uśmiech pojawia się też na mojej twarzy. Uwielbiam organizować takie imprezy. Sama mam dziecko w wieku przedszkolnym, więc tym bardziej mam tego powera. Uśmiech dzieci, ich zadowolenie, szczęście, okrzyki są chyba najlepszą nagrodą za czas poświęcony przygotowaniom tej uroczystości – zakończyła Pani Sekretarz.

About Tomasz Nowakowski

Student filologii polskiej, pasjonat piłki nożnej, kibic Znicza Kłobuck.

View all posts by Tomasz Nowakowski →