Remis młodzików w sparingu z UKS-em Raków Częstochowa

8 sierpnia o godzinie 16:30 odbył się mecz towarzyski między naszą drużyną młodzików a UKS-em Raków Częstochowa. Pojedynek został zakończony remisem 2:2.

Jak podkreślił trener Dominik Szczypiór, sparing w wykonaniu naszych zawodników wyszedł bardzo dobrze. Młodzicy Znicza sumiennie próbowali konstruować akcje. Pierwsza połowa okazała się bezbramkowa, acz obfita w wiele ciekawych okazji do strzelenia goli. Na prowadzenie tuż po rozpoczęciu drugiej połowy wyszedł UKS Raków, ale niecały kwadrans później nasi gracze odpowiedzieli na gola rywali, strzelając bramkę na 1:1. Jej autorem został Bartosz Idasz, któremu asystował Aleksander Górski. Niestety, raptem 120 sekund później to znów goście cieszyli się z wyjścia na prowadzenie. Wynik 1:2 nie był jednak trudny do odrobienia. W 64. minucie rezultat spotkania na 2:2 ustalił Dawid Zalski, który otrzymał podanie od Kamila Szczepaniaka.

W kadrze naszego zespołu na ten sparing znalazło się dwudziestu zawodników. Trener Dominik Szczypiór pozwolił wszystkim swoim podopiecznym pojawić się na murawie.

About Tomasz Nowakowski

Student filologii polskiej, pasjonat piłki nożnej, kibic Znicza Kłobuck.

View all posts by Tomasz Nowakowski →