Porażka w sparingu

Porażka Znicza Kłobuck w sparingu

Pomimo ciągłych opadów deszczu doszło do kolejnego meczu kontrolnego Znicza Kłobuck. Tym razem przeciwnikiem był grająca w ostatnim sezonie w IV lidze LKS Polonia Poraj. Mecz odbył się boisku Amatora Golce. Pierwsze minuty to głównie walka w środkowej strefie boiska. Po kilkunastu minutach drużyna Polonii przejęła inicjatywę, czego efektem była bramka Marcina Kowalskiego.
W 65. minucie wyrównującą bramkę dla Znicza strzelił Karol Kasprzyk. Od tego momentu mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Obie drużyny stworzyły dużo akcji mogących zakończyć się zdobyciem bramki. Po tej akcji nieoczekiwanie piłka odbiła się od obrońcy Znicza i trafiła do bramki Znicza. Dalsza część meczu obfitowała w efektowne akcje. Dalsza część meczu nie przyniosła zmiany wyniku. Wysokie tempo meczu nie uległo zmianie do samego końca. Końcówka spotkania to akcje pod jedną i drugą bramką, jednak wynik nie uległ zmianie. 2-1 dla LKS Polonia Poraj.

Bramki: 17′ min Kowalski, 65′ min Karol Kasprzyk 70′ min br. Samobójcza