Nasz drugi zespół rozbił Unię II Rędziny aż 6:0!

W niedzielę o 12:00 doszło do pojedynku w ramach 4. kolejki Klasy B. Znicz II pokonał Unię II Rędziny aż 6:0!

Od początku meczu dostrzec można było przewagę naszego drugiego zespołu. Nasi gracze dłużej utrzymywali się przy piłce i częściej atakowali. W pierwszej połowie niezłe sytuacje wypracowali sobie jednak goście. Na szczęście, w porę interweniował bramkarz, Dariusz Sobolewski. W trakcie pierwszych 45 minut padł tylko jeden gol. Na prowadzenie w 42. minucie wyprowadził nas Rafał Staśkiewicz.

Po zmianie stron nasza gra stała się skuteczniejsza. Już w 49. minucie bramkę na 2:0 zdobył Bartosz Soluch. Nieco ponad 10 minut później z drugiego zdobytego gola cieszył się Rafał Staśkiewicz. Prowadzenie na 4:0 i potem na 5:0 znów podwyższył zaledwie 16-letni Bartosz Soluch. Tym samym skompletował hat-tricka. Z kolei wynik na 6:0, w 81. minucie, ustalił Cyprian Koszczyk. Warto zaznaczyć, że asystował mu nasz wychowanek, raptem 15-letni Krzysztof Krawczyński, który na placu pojawił się w drugiej połowie. Rezultat mógł zostać podwyższony tuż przed końcem meczu, ale nasz zespół nie wykorzystał rzutu karnego.

Oto kadra naszej drużyny delegowana na dzisiejsze spotkanie: Dariusz Sobolewski (br), Mateusz Adamus, Sławomir Zając, Mateusz Stargała, Adam Szyjka, Tomasz Gadomski, Kamil Zych, Kamil Koszczyk, Kacper Michalski, Michał Stasiak, Rafał Staśkiewicz. Rezerwowi: Kornel Ordowski, Krzysztof Kuźnik, Krzysztof Krawczyński, Wiktor Bińkowski, Mateusz Olszewski, Cyprian Koszczyk, Bartosz Soluch.

Tabela Klasy B, gr. 1. Stan na 15 września 2019 r.