Młodzież na treningu pierwszego zespołu

Dobre występy naszych juniorów młodszych nie uszły uwadze trenera drużyny seniorów i w nagrodę kilku z nich dołączy do kadry pierwszej drużyny w okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej rozgrywek czwartoligowych.

Wraz z seniorami do treningów zostało zaproszonych sześciu juniorów: Makary Nicer, Jakub Kabziński, Albert Sosnowicz, Jakub Kowalski, Krzysztof Krawczyński oraz Piotr Paliwoda. Piotrek i Krzysiek to wychowankowie naszego klubu, Makary Nicer i Jakub Kowalski pierwsze kroki stawiali w Liswarcie Krzepice, Albert w Huraganie Jezioro, a Jakub Kabziński w Sokole Wręczyca Wielka. Cała szóstka na jesień występowała w drużynie juniorów młodszych, która gra w I lidze wojewódzkiej. Grając z takimi drużynami jak Raków Częstochowa, Rozwój Katowice czy Ruch Radzionków, zdobywali cenne doświadczenie, które, mamy nadzieję, zaprocentuje już niebawem i pozwoli na dłużej zagościć w kadrze pierwszego zespołu.

Dla chłopaków to na pewno zaszczyt, a zaszczyt pociąga za sobą odpowiedzialność. Mamy nadzieję, że chłopców zmotywuje to do ciężkiej pracy na treningach. Młodym adeptom gratulujemy wyróżnienia i życzymy sukcesów z pierwszą drużyną w przyszłości.

About Tomasz Nowakowski

Student filologii polskiej, pasjonat piłki nożnej, kibic Znicza Kłobuck.

View all posts by Tomasz Nowakowski →