Kamil Ciapa rozstał się ze Zniczem Kłobuck

Kamil Ciapa nie jest już zawodnikiem Znicza. Nasz boczny obrońca nie będzie reprezentował już naszego klubu w rundzie wiosennej.

Kamil trafił do nas latem 2017 roku z KS-u Panki. Od tamtej pory regularnie reprezentował nasz klub w rozgrywkach A-klasy i ligi okręgowej. Wraz ze Zniczem triumfował w obu ligach: w 2018 roku zwyciężył A-klasę, w 2019 ,,okręgówkę”. Nasz boczny obrońca przyczynił się do historycznego awansu naszej drużyny do IV ligi, który przypieczętowaliśmy już 4 maja ubiegłego roku.

,,Ciapek” słynie z włączania się do ataku pozycyjnego i kontrataków. Jego ulubioną strefą boiska wydaje się boczna – najczęściej właśnie tam w barwach Znicza ,,wrzucał szósty bieg” i mijał rywali jak tyczki. Mimo ofensywnych zapędów nie zapominał nigdy o defensywie, nieraz ratując zespół od utraty bramki.

Po prawie trzech latach Kamil Ciapa postanowił jednak coś zmienić i zdecydował się na odejście z klubu. Boczny obrońca od rundy wiosennej reprezentować będzie barwy Liswarty Krzepice – drużyny grającej na poziomie ligi okręgowej.

Kamil, dziękujemy za ogromny wysiłek i poświęcenie, którymi odznaczałeś się przez te dwa i pół roku. Dziękujemy za historyczny, wspólnie wywalczony awans do IV ligi. Życzymy jednocześnie powodzenia w dalszej karierze i rozwoju! I pamiętaj: Kłobuck o Tobie nie zapomni!

 

About Tomasz Nowakowski

Student filologii polskiej, pasjonat piłki nożnej, kibic Znicza Kłobuck.

View all posts by Tomasz Nowakowski →