Terminarz

1. kolejka, 25 sierpnia, godz. 17:00:

PIAST Lubojna – PŁOMIEŃ Borowe
GMINA II Kłomnice – ISKRA Mokrzesz
PŁOMIEŃ Lgota Mała – ZNICZ II Kłobuck
OLIMPIA II Truskolasy – METAL Rzeki Wielkie
JUNIOR Szarlejka – ORLIK Blachownia
UNIA II Rędziny – POLONIA-UNIA Widzów

2. kolejka, 1 września, godz. 17:00:

PŁOMIEŃ Borowe – POLONIA-UNIA Widzów
ORLIK Blachownia – UNIA II Rędziny
METAL Rzeki Wielkie – JUNIOR Szarlejka
ZNICZ II Kłobuck – OLIMPIA II Truskolasy
ISKRA Mokrzesz – PŁOMIEŃ Lgota Mała
PIAST Lubojna – GMINA II Kłomnice

3. kolejka, 8 września, godz. 17:00:

GMINA II Kłomnice – PŁOMIEŃ Borowe
PŁOMIEŃ Lgota Mała – PIAST Lubojna
OLIMPIA II Truskolasy – ISKRA Mokrzesz
JUNIOR Szarlejka – ZNICZ II Kłobuck
UNIA II Rędziny – METAL Rzeki Wielkie
POLONIA-UNIA Widzów – ORLIK Blachownia

4. kolejka, 15 września, godz. 16:30:

PŁOMIEŃ Borowe – ORLIK Blachownia
METAL Rzeki Wielkie – POLONIA-UNIA Widzów
ZNICZ II Kłobuck – UNIA II Rędziny
ISKRA Mokrzesz – JUNIOR Szarlejka
PIAST Lubojna – OLIMPIA II Truskolasy
GMINA II Kłomnice – PŁOMIEŃ Lgota Mała

5. kolejka, 22 września, godz. 16:30:

PŁOMIEŃ Lgota Mała – PŁOMIEŃ Borowe
OLIMPIA II Truskolasy – GMINA II Kłomnice
JUNIOR Szarlejka – PIAST Lubojna
UNIA II Rędziny – ISKRA Mokrzesz
POLONIA-UNIA Widzów – ZNICZ II Kłobuck
ORLIK Blachownia – METAL Rzeki Wielkie

6. kolejka, 29 września, godz. 16:00:

PŁOMIEŃ Borowe – METAL Rzeki Wielkie
ZNICZ II Kłobuck – ORLIK Blachownia
ISKRA Mokrzesz – POLONIA-UNIA Widzów
PIAST Lubojna – UNIA II Rędziny
GMINA II Kłomnice – JUNIOR Szarlejka
PŁOMIEŃ Lgota Mała – OLIMPIA II Truskolasy

7. kolejka, 6 października, godz. 15:30:

OLIMPIA II Truskolasy – PŁOMIEŃ Borowe
JUNIOR Szarlejka – PŁOMIEŃ Lgota Mała
UNIA II Rędziny – GMINA II Kłomnice
POLONIA-UNIA Widzów – PIAST Lubojna
ORLIK Blachownia – ISKRA Mokrzesz
METAL Rzeki Wielkie – ZNICZ II Kłobuck

8. kolejka, 13 października, godz. 15:00:

PŁOMIEŃ Borowe – ZNICZ II Kłobuck
ISKRA Mokrzesz – METAL Rzeki Wielkie
PIAST Lubojna – ORLIK Blachownia
GMINA II Kłomnice – POLONIA-UNIA Widzów
PŁOMIEŃ Lgota Mała – UNIA II Rędziny
OLIMPIA II Truskolasy – JUNIOR Szarlejka

9. kolejka, 20 października, godz. 15:00:

JUNIOR Szarlejka – PŁOMIEŃ Borowe
UNIA II Rędziny – OLIMPIA II Truskolasy
POLONIA-UNIA Widzów – PŁOMIEŃ Lgota Mała
ORLIK Blachownia – GMINA II Kłomnice
METAL Rzeki Wielkie – PIAST Lubojna
ZNICZ II Kłobuck – ISKRA Mokrzesz

10. kolejka, 27 października, godz. 14:00:

PŁOMIEŃ Borowe – ISKRA Mokrzesz
PIAST Lubojna – ZNICZ II Kłobuck
GMINA II Kłomnice – METAL Rzeki Wielkie
PŁOMIEŃ Lgota Mała – ORLIK Blachownia
OLIMPIA II Truskolasy – POLONIA-UNIA Widzów
JUNIOR Szarlejka – UNIA II Rędziny

11. kolejka, 3 listopada, godz. 13:30:

UNIA II Rędziny – PŁOMIEŃ Borowe
POLONIA-UNIA Widzów – JUNIOR Szarlejka
ORLIK Blachownia – OLIMPIA II Truskolasy
METAL Rzeki Wielkie – PŁOMIEŃ Lgota Mała
ZNICZ II Kłobuck – GMINA II Kłomnice
ISKRA Mokrzesz – PIAST Lubojna