Juniorzy wygrali 6:0 z Orłem Pawonków!

Nasi juniorzy w ramach I ligi wojewódzkiej na wyjeździe mierzyli się z Orłem Pawonków. Wygrali z rywalami 6:0, zgarniając tym samym trzy punkty.

W pierwszej połowie padła tylko 1/3 bramek strzelonych w całym spotkaniu. Pierwszą zdobył Wiktor Bińkowski, drugą – Przemysław Grzyb. Ten sam zawodnik tuż po przerwie podwyższył prowadzenie na 3:0, z kolei czwartego gola strzelił Konrad Włodarczyk. Niebawem Albert Sosnowicz pokusił się o kopnięcie piłki z dystansu i opłaciło się to, bowiem wpadła do siatki. Wynik spotkania na 6:0 ustalił Mikołaj Malczewski.

Skład: Kacper Paliwoda (br), Mikołaj Malczewski, Krystian Kurzacz, Nikodem Kowalik, Jakub Kowalski, Kacper Le Quang, Patryk Wojciechowski, Albert Sosnowicz, Przemysław Grzyb, Oleg Nocoń i Wiktor Bińkowski. Rezerwowi: Krzysztof Krawczyński, Maciej Tałaj, Karol Klecha, Konrad Włodarczyk. Pod nieobecność trenera Andrzeja Rogaczewskiego opiekę nad zawodnikami sprawował Rafał Staśkiewicz.