Juniorzy gromią WKS Wieluń

W czwartek 8 sierpnia rozegrany został sparing juniorów pomiędzy naszą drużyną a zaprzyjaźnionym WKS-em Wieluń. Podopieczni trenera Andrzeja Rogaczewskiego pewnie ograli swoich przeciwników.

Odbywające się w Wieluniu spotkanie kontrolowali nasi zawodnicy. Dominacja kłobuckiej drużyny przełożyła się na liczbę zdobytych goli. W pierwszej połowie padło ich aż pięć, z czego cztery strzelili gracze Znicza: dwa Wiktor Bińkowski, a po jednym Makary Nicer i Przemysław Grzyb. Na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 4:1 dla naszego zespołu.

W drugiej części meczu z kilkunastu okazji do strzelenia goli udało się wykorzystać pięć. Do siatki trafiali: po dwa razy Oskar Świącik i zawodnik testowany, jednego gola zdobył też Konrad Włodarczyk. Gracze WKS-u Wieluń zdołali zdobyć jeszcze jedną bramkę. Wynik spotkania zatrzymał się zatem na dziewięciu bramkach strzelonych przez naszą drużynę i dwóch przez rywali.