Grały drużyny młodzieżowe

W miniony weekend zespoły młodzieżowe kłobuckiego ZNICZA odniosły komplet zwycięstw. Szczególnie efektowną wygraną zanotowali młodzicy podopieczni trenera Karola Kasprzyka, którzy rozgromili OKSZE Łobodno 12:0. Niewiele gorsi byli ich starsi koledzy. Zespół Andrzeja Rogaczewskiego pokonał SKRĘ Częstochowa 9:0.
Natomiast drużyna ORLIKÓW – trenera K. WILKA w tym tygodniu pauzowała .

grupa Młodzik – trener K. KASPRZYK

06.09 o 16.30 w ramach IV kolejki okręgowej ligii młodzików przypadło nam zagrać na własnym boisku derbowy mecz z Okszą Łobodno.
Mecz bez większej historii. Od początku spotkania młodzi zawodnicy Znicza przejęli inicjatywę na boisku i tak było do końcowego gwizdka co zaowocowało aż 12 bramkami.
Najbardziej cieszy duża ilość młodych zawodników, ponieważ I i II połowę zaczynaliśmy w zupełnie innym ustawieniu personalnym.
I połowa: Januszewski – Zalski, Zmorek, Poch, Ulatowski – Szamański, Idasz, Nowak Patryk – Szczepaniak
II połowa: Tokarz – Klecz, Ordowski, Werk, Maja Bladocha – Nowak Szymon, Macoch, Gmyrek – Grzybowski
Grali również: Król, Kluba, Roszkowski

MLKS ZANICZ KŁOBUCK – OKSZA ŁOBODNO 12:0
Bramki:
2′,4′,8′,16′ – Ulatowski
13′ – Idasz
20′,25′ – Szczepaniak
29′ – Szymański
32′ – Gmyrek
48′ – Macoch
51′,55′ – Zalski

grupa TRAMPKARZ STARSZY – trener A. ROGACZEWSKI

W dniu 8.09.2018 graliśmy mecz wyjazdowy na boisku Skry Częstochowa. Od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego dyktowalismy warunki gry. Do przerwy prowadzimy 3:0. Druga połowa była bardziej skuteczna i dokładamy kolejne sześć trafień. Wynik końcowy 9:0 dla naszej drużyny.