Andrzej Rogaczewski żegna się ze Zniczem

W nowym roku Andrzej Rogaczewski nie będzie już prowadził naszych juniorów młodszych. Po dwóch latach pracy trener rozstaje się ze Zniczem Kłobuck.

Andrzej Rogaczewski dołączył do naszego klubu w 2017 roku. Został wtedy trenerem trampkarzy oraz koordynatorem naszej akademii. Wraz z prowadzoną przez siebie młodzieżową kadrą Znicza dokonał wielkiego sukcesu, awansując w 2018 roku do I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych. W jej tabeli, po zakończeniu rundy jesiennej, kłobucczanie zajmują trzecie miejsce z niedużą stratą do lidera. Za niewątpliwe osiągnięcie trenera Rogaczewskiego i jego podopiecznych należy uznać też październikową wygraną nad rozpędzonymi juniorami Rakowa Częstochowa. Wygraną, która przerwała świetną passę zwycięstw przeciwników. Częstochowianie w dziewięciu rozegranych meczach strzelili aż 96 goli. Ani jeden nie padł w starciu z naszą drużyną.

To spotkanie śmiało można nazwać wisienką lub, jak kto woli, truskawką na torcie, wręcz kwintesencją szeregu działań Andrzeja Rogaczewskiego na rzecz Znicza Kłobuck. To był po prostu mecz-symbol.

Ten niewątpliwy koniec dwuletniego rozdziału w historii naszego klubu nastąpi w środę, 18 grudnia. Właśnie wtedy Andrzej Rogaczewski przeprowadzi swoim podopiecznym ostatni trening.

Trenerze, dziękujemy za osiągnięte sukcesy, niezapomniane zwycięstwa, oddanie, pracę dla dobrego imienia naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

About Tomasz Nowakowski

Student filologii polskiej, pasjonat piłki nożnej, kibic Znicza Kłobuck.

View all posts by Tomasz Nowakowski →