Alan Jaworski: Byliśmy dzisiaj lepszą drużyną

W 7. kolejce IV ligi zremisowaliśmy z Polonią Poraj 3:3. – Straciliśmy gole po błędach – przyznał po tym meczu nasz zawodnik, Alan Jaworski.

Kibicom podany dziś został na tacy efektowny, szczególnie w liczbę bramek, mecz. Alan Jaworski nie krył jednak rozżalenia spowodowanego jego wynikiem.

– Nie jesteśmy zadowoleni z wyniku dzisiejszego meczu. Czujemy niedosyt. Tak naprawdę byliśmy lepszą drużyną. Wiemy, na co nas stać. Przykro nam, że tak zakończył się ten mecz.

Alan Jaworski wskazał następnie przyczynę straconych bramek.

– Straciliśmy gole po naszych indywidualnych błędach. Cały czas tracimy bramki po stałych fragmentach gry. To już któryś raz z kolei, kiedy w takim sposób pozwalamy sobie strzelać gole. Musimy nad tym popracować i wyeliminować popełnianie błędów jak najszybciej. Staramy się poprawiać ten element gry na treningach. Mam nadzieję, że w przyszłym meczu będzie lepiej.

W przyszłą niedzielę nasi zawodnicy zmierzą się w Bytomiu z Szombierkami. Jak podchodzą do tego spotkania?

– Nie czujemy żadnej dodatkowej presji, wiedząc, że za tydzień gramy z Szombierkami. Wszystkie mecze traktujemy tak samo. W każdym spotkaniu gramy o trzy punkty, nie boimy się żadnego przeciwnika, bo, tak jak mówiłem wcześniej, wiemy, na co nas stać. Cały czas walczymy – zakończył Alan.

 

 

 

About Tomasz Nowakowski

Student filologii polskiej, pasjonat piłki nożnej, kibic Znicza Kłobuck.

View all posts by Tomasz Nowakowski →