Przemysław Szczypiór po pierwszym spotkaniu z juniorami

Nowy trener juniorów Znicza jeszcze w starym roku został oficjalnie przedstawiony drużynie. Pierwsze spotkanie z zawodnikami szkoleniowca, który wcześniej prowadził drużynę seniorów Pogoni Kamyk , odbyło się dziś w sali konferencyjnej w budynku dawnej strzelnicy.

Przemysław Szczypiór przedstawił zawodnikom strategię gry, swoje oczekiwania i filozofię pracy. Nowy szkoleniowiec kłobuckiej młodzieży przekonuje, że wiosną wraz zawodnikami z pewnością nie odpuści walki o poprawienie lokaty w tabeli z rundy jesiennej (3. miejsce) na koniec sezonu. Teraz czas na przedsezonowe przygotowania, a te zaczną się już z początkiem stycznia. Pierwszy ligowy mecz juniorów Znicza pod wodzą nowego trenera nastąpi w marcu.

Przemysław Szczypiór podchodzi do pracy z juniorami Znicza entuzjastycznie i z dużą wiarą w powodzenie swojej misji:


Działacze byli bardzo konkretni, nie czekali do stycznia, tylko już podjęli rozmowy. Widać, że zależy im na rozwoju młodych zawodników i wywalczeniu jak najwyższej lokaty w rozgrywkach 1. ligi wojewódzkiej juniorów . Zadanie nie jest łatwe, ale nie jest też niemożliwe. Strasznie podoba mi się wyzwanie stawiane przede mną – lubię grać „o coś”!

Oglądałem kilka spotkań zespołu jesienią, dostrzegam duży potencjał. Liczę, że do pierwszego meczu o punkty dobrze się poznamy, zawodnicy bardzo poważnie potraktują przygotowania, co pozwoli nam cieszyć się z gry, strzelać bramki i punktować.

Trenerowi życzymy powodzenia i dużo wytrwałości w dążeniu do wyznaczonego celu!

About Tomasz Nowakowski

Student filologii polskiej, pasjonat piłki nożnej, kibic Znicza Kłobuck.

View all posts by Tomasz Nowakowski →